Obrázek je pouze ilustrativní.

Príslušenstvo

Teaserbild Trolly

Taška na kolečkách pro overlockové stroje

Tato praktická taška je velmi odolná a perfektně se Vám hodí na cesty.

Cut Work bernette Accessory

BERNINA CutWork

Software BERNINA CutWork rozšiřuje horizonty Vaší kreativity.

Header V9 Designer Plus

BERNINA vyšívací softvér 9

BERNINA vyšívací softvér 9 je novo vyvinutý softvér s ohľadom na dlhoročného vyšívača a taktiež aj nováčika BERNINA softvéru. Otvára dvere vynikajúcim a kreatívnym výšivkám a je k dispozícii v dvoch úrovniach.

Creator US bernette com

BERNINA vyšívací softvér 9 Creator

BERNINA vyšívací softvér 9 Creator je novo vyvinutý softvér s ohľadom na dlhoročného vyšívača a taktiež aj nováčika BERNINA softvéru. Otvára dvere vynikajúcim a kreatívnym výšivkám a je k dispozícii v dvoch úrovniach.

Finger guard klein

Chránič prstov

Chránič prstov predstavuje jednoduché bezpečnostné zariadenie a chráni vaše prsty pred ihlou. Táto prítlačná pätka, vhodná najmä pre deti a začínajúce šičky, dokonale dopĺňa Váš sortiment príslušenstva.

502021 03 12 Zickzack Nahfuss mit Fuhrung

Cik-cak pätka s vodítkom

Cik-cak pätka s vodítkom veľmi uľahčuje presné šitie.

Stoffauffangbehalter

Lapač odpadu

Lapač odpadu pomáhá udržovat pořádek na Vašem pracovišti.

Bernette accessory Touchscreen Pen header 2x

Dotykové pero

Pro snadnou obsluhu dotykových obrazovek šicích a vyšívacích strojů. Použitím dotykového pera předejdete znečišťování obrazovky.

502020 92 89 Zickzack Nahfuss DA

Entlovací patka pro duální podavač

Entlovací patka pro duální podavač je opravdu všestranným nástrojem, vhodným pro většinu běžných situací. Optimální je i pro speciální projekty. Kromě velmi jednoduchých atraktivních stehů je vhodná zejména pro realizaci Vašich patchworkových nápadů.

Bernette b30 Zickzack Naehfuss Mit Gleitsohle Header

Entlovací patka s nepřilnavou základnou

Nepřilnavá základna zaručuje hladký pohyb patky na materiálech, které se špatně podávají, jako je kůže, plast, koženka apod.

Bernette accessory Kniehebel header 2x

Kolenní páka

Kolenní páka Vám umožňuje zdvihat a spouštět přítlačnou patku a mít zároveň volné ruce.

Bernette b30 Kordelfuss H Header

Kordovací patka

Kordovací patka umožňuje našívání tenkých šňůrek a přízí na látku. Základna patky je vespodu opatřena několika drážkami, proto můžete našívat více šňůrek zároveň.

Bernette b30 Stopf Und Stickfuss P Header

Látací / vyšívací patka

Tato patka je skutečným specialistou na šití volným pohybem a nejvíce se hodí pro látání děr a opotřebovaných míst. V kombinaci s vyšívacím rámečkem se značně usnadní látání, neboť rámeček stabilizuje látku.

502020 74 86 Stopfplatte

Látací destička

S pomocí látací destičky rychle zalátáte díry a trhliny.

5020601515 b08 DARNING FOOT WITH DARNING PLATE

Látacia pätka s látacou platňou

Prešívacia pätka s doštičkou na prešívací steh pre stroj b08 Straight Stitch je ideálna na prácu s ťažkými látkami, ako aj na vyšívanie voľným pohybom a quiltovanie voľným pohybom.

Bernette b30 Bandeinfasser Fuer Vorgefalzte Baender Header

Lemovač – páskovač

Lemovač - páskovač slouží k obšívání okrajů sežehlenou nebo nesežehlenou šikmou páskou šířky 5 až 7 mm, která se našívá základním nebo ozdobným stehem.

Bernette Bandeinfasser Fuer Nicht Vorgefalzte Baender Header

Lemovač – páskovač pro nesežehlenou šikmou pásku

Lemovač – páskovač vytváří praktickou úpravu okrajů nesežehlenou šikmou páskou šířky 40-50 mm. K dosažení profesionálního vzhledu můžete použít buďto šikmou pásku vlastní výroby nebo příčně střiženou pásku z úpletu.

Bernette Saeumerfuss Header

Lemovací patka

Lemovací patka rychle a snadno šije rovné švy s přesahem 2,5 cm. K začištění okraje můžete použít úzký nebo široký prádlový steh.

Bernette accessory DG Saeumerfuss header 2x

Lemovací patka pro duální podavač

Tato speciální přítlačná patka je určena k šití švů profesionálního vzhledu. Dvakrát překládá okraj látky, takže vzniká pěkný rolovaný lem, který je vzápětí zpevněn prošitím rovným stehem.

Bernette b30 Saeumerfuss Header

Lemovacia pätka

S touto špeciálnou prítlačnou pätkou dosiahnete švov profesionálneho vzhľadu. Patka dvakrát prehýba okraj látky a výsledkom je rolovaný lem zošitý rovným stehom.

5020601519 b08 ADJUSTABLE GUIDE

Nastaviteľné vodítko pre b08

Nastaviteľné vodidlo dokonale vedie šitie pozdĺž okraja alebo predchádzajúceho radu stehu, čím zabezpečuje krásne rovné lemy a stehy.

502021 03 01 Einstellbarer Bandeinfasser

Nastaviteľný lemovací nadstavec

Okraje viazania s vopred zloženými šikmými páskami pomocou nastaviteľného lemovacieho nadstavca sa podarili behom okamžiku. Šikmá páska a látka sú vedené pozdĺž okraja prítlačnej pätky pre presné výsledky šitia.

502060 13 88 Anschiebetisch

Násuvný stolík

Viac pohodlia s väčším priestorom na šitie.

5020601517 b08 Foot Controller Thread Cutter 2

Nožný ovládač pre automatický odstrih nite

Pripravte sa na strihanie nite jednoduchým poklepaním pätky s novým pätkovým ovládačom pre automatické strihanie nite pre váš stroj b08 Straight Stitch.

Bernette b30 Offener Stickfuss F2 Header

Otevřená vyšívací patka

Tato patka je vhodná pro našívání aplikací, vyšívání a pro šití napříč přes stehy. Otevřený tvar patky zaručuje dobrou viditelnost stehu a je proto vhodná i pro našívání stuhy a pásky.

Bernette accessory DN Offener Stickfuss header 2x

Otevřená vyšívací patka pro duální podavač

Tato patka usnadňuje a urychluje práci na aplikacích, vyšívaných projektech i šití přes čáry a vzory. Otevřený tvar zaručuje dokonalou viditelnost švu, a proto je vhodná i k našívání pásek a stuh.

Bernette b30 Overlockfuss Header

Overlocková patka

Overlocková patka usnadňuje začišťování okrajů látky a šije švy podobné overlockovým. Obzvláště vhodná je k šití ozdobných manžet a švů na většině běžných úpletů.

Bernette accessory DI Overlockfuss header 2x

Overlocková patka pro duální podavač

Overlocková patka pro duální podavač umožňuje profesionální začišťování okrajů látek a šití švů podobných overlockovým. Je vhodná zejména pro vytváření ozdobných manžet a švů na většině běžných úpletů.

Bernette accessory DE Patchworkfuss header 2x

Patchworková patka pro duální podavač

Tato patka je ideální k sešívání dílků patchworku s přesným přesahem švu 1/4 a 1/8 palce. Patchworková patka pro duální podavač je vzadu opatřena výřezem, který umožňuje použití integrovaného duálního podavače.

Bernette b30 Patchworkfuss Mit Fuehrung Header

Patchworková pätka s vodičom

Táto pätka je ideálna k zošívanie kúskov látok s presným presahom švu 1/4 a 1/8 palca. Okraje látok môžete viesť pozdĺž okraja pätky alebo podľa vodidla. Presné šitie je tak úplne jednoduché.

502060 14 09 Zickzack Nahfuss A

Pätka cik - cak

Endlovacia pätka je skutočne všestranná, vhodná aj pre všetky bežné práce. Optimálna je zároveň aj pre špeciálne projekty. Okrem jednoduchých príťažlivých stehov je vhodná aj pre realizáciu patchworkových nápadov.

Bernette Gummibandannaehfuss Header

Patka k našívání gumy

Patka k našívání gumy je ideální pro šití výrobků s elastickými páskami. Látku můžete rovnoměrně natáhnout a přesné našívání pružných pásek (prádlových gum) na bytové dekorace, plavky nebo sportovní oděvy je snadné.

Bernette Perlen Und Pailetten Fuss Header

Patka k našívání korálků a flitrů

Pro tvůrčí práci s korálky a flitrovými páskami šířky až 4 mm. Drážka z boku slouží jako vodítko a k našívání šňůrky.

Bernette Saeumer Und Spitzenfuss Header

Patka k našívání krajky

Pro všívání krajky, proužků nebo pásků do lemů. Spodní okraj látky se zároveň začišťuje úzkým nebo širokým prádlovým stehem a vzniká plochý spojovací šev.

Bernette Spitzenfuss Header

Patka k našívání lemů a krajek

Tato přítlačná patka našívá pásky nebo krajky pod okraj látky, který se zároveň skládá a vytváří lem. Prádlový steh začišťuje oba okraje zároveň, zatímco se materiál skládá o 1 cm.

Bernette Schnureinnaeh Fuss Header

Patka k našívání šňůrky

Tato patka vede ozdobné a tenké šňůrky tloušťky do 2 mm přesně pod šev šitý prádlovým stehem. Patku můžete využít i k vytváření paspulek.

Bernette b30 Bandannaehfuss G Header

Patka k našívání stužky

Patka k našívání flitrů a saténových stuh. Nastavitelné vodítko přidržuje stuhu a brání jí v klouzání během našívání.

Bernette b30 Knopfannaehfuss M Header

Pätka k prišívaniu gombíkov

S touto prítlačnou pätkou môžete prišívať nielen gombíky rôznych veľkostí, ale aj očká a háčiky. Pätka k prišívaniu gombíkov má protišmykovú základňu, preto dobre drží gombík na látke.

5020601513 b08 VELVET FOOT

Pätka na jemné materiály

Pätka pre zamat uľahčuje šitie jemných materiálov, ako je zamat.

502021 03 06 Perlen und Paillettenfuss

Pätka na našívanie korálok a flitrov

Pre kreatívnu prácu s korálkovými alebo flitrovými stuhami. Drážka v strede pätky slúži ako vodítko pre prišívanie šnúrok, korálikov a flitrových stúh.

Bernette b30 Schmalkantfuss S Header

Pätka na obšívanie okrajov

Táto pätka s vodítkom uľahčuje ozdobné prešívanie okrajov, lemov a plisé. Je užitočná k našívanie čipiek alebo pások a na spevňovanie okrajov. Vďaka vodítku dosiahnete bezchybných švov a lemov prebiehajúcich rovnobežne s okrajom látky.

Bernette Paspelfuss Header

Patka na paspulky

Patka na paspulky je vhodná pro vytváření a všívání lemů nebo pro obě operace v jednom kroku. Tato technika zvýrazní bytové dekorace i vaše oblečení.

502021 03 08 Paspelfuss

Pätka na paspulky

Pätka na paspulky s 2 drážkami sa ideálne hodí na vytváranie a šitie pletencov. Je vhodná na olemovanie bytového textilu alebo na šitie odevov. Je tiež možné šiť na dvoch šnúrach súčasne.

502021 03 07 Biesenfuss 5 Rillen

Pätka na šitie výstupkov

Pätka na šitie výstupkov s drážkami sa používa pri šití výstupkov dvojitou ihlou. Drážky umožňujú šiť rovnobežné výstupky.

Bernette b30 Knopflich Schlittenfuss R Header

Patka pro knoflikovou dírku s posuvnym meřítkem

Snadno ušijete různé typy knoflíkových dírek se šňůrkou i bez. Můžete si ušít jakýkoli počet knoflíkových dírek, všechny přesně stejně dlouhé.

Bernette accessory DH Kordelfuss header 2x

Patka pro našívání šňůrek pro duální podavač

Patka pro našívání šňůrek pro duální podavač umožňuje našívání šňůrek nebo provázků na látku. Spodní strana patky je opatřena několika drážkami, takže je možné přišívat několik šňůrek zároveň.

Bernette Bandannnaehfuss Header

Patka pro našívání stužek

Pro našívání úzké stuhy. S pomocí nastavitelného vodítka můžete vést stuhy různých šířek přesně do švu.

Bernette Guertelschlaufen Fuss Header

Patka pro poutka na pásek

Patka pro poutka na pásek se používá ke skládání šikmých nebo rovných pásek, z nichž rychle a snadno vytváří pomocí prádlového nebo řetízkového stehu řemínky či poutka na pásek.

Bernette b30 Geradstichfuss Header

Patka pro rovný steh

Táto prítlačná pätka je vhodná na šitie rovným stehom. Malý ihlový otvor dobre pridržuje látku počas šitia

Bernette accessory DF Geradstichfuss2 header 2x 1

Patka pro rovný steh pro duální podavač

Tato patka je ideální pro šití rovných švů. Malý jehlový otvor pevněji přidržuje látku během šití. Patka pro rovný steh pro duální podavač je vzadu opatřena výřezem, který umožňuje použití integrovaného duálního podavače.

Bernette b30 Reissverschlussuss Fuer Nahtverdeckte Reissverschluesse Z Header

Patka pro skrytý zip

Tato patka je prostě dokonalá pro šití zipů. Jelikož je zip po přišití téměř neviditelný, dosáhnete obzvláště elegantního vzhledu.

Bernette b30 Blindstichfuss L Header

Patka pro slepý steh

Tato patka se hodí zejména k šití slepých stehů a k prošívání okrajů látek. Stehy propichují lem tak, že je na lícové straně látky téměř nevidíte.

Bernette Blindstichfuss Header

Patka pro slepý steh

Tato patka je specialistou na práci se slepým stehem. V jediném kroku se začistí okraj a ušije šev. Proto je práce s patkou pro slepý steh velmi snadná.

Bernette accessory DM Blindstichfuss header 2x

Patka pro slepý steh pro duální podavač

Tato patka je nejvhodnější k šití slepých stehů a k prošívání okrajů. Jehla jen tak tak propichuje látku, takže na lícové straně jsou stehy a vpichy téměř neviditelné.

b30 Freihandstickfuss

Patka pro vyšívání volným pohybem a volné quiltování

Otevřená vyšívací základna poskytuje dokonalou viditelnost vyšívaného místa. Přesné kreativní práce volným pohybem, jako monogramy, technika Richelieu (,cutwork‘) či kreslení nití jsou s patkou pro volné quiltování jednoduché.

502021 03 13 Rollerfuss

Pätka s valčekmi

Pätka s valčekmi je odborníkom na šitie ťažkých „lepivých“ materiálov. Valček na podrážke jej umožňuje bez námahy kĺzať po materiáloch ako koža a vinyl, ako aj po tkaninách s drsnou povrchovou štruktúrou.

Transporthilfe zum Knopflochannaehen

Pomůcka pro podávání látky při šití knoflíkových dírek

Tato pomůcka v kombinaci s patkou pro šití knoflíkových dírek s posuvným měřítkem zlepšuje podávání látky při šití silných nebo fleecových materiálů, nebo blízko okraje látky.

502060 13 86 Kantenlineal rechts 1

Pravé vodítko švu

Hodnotný nástroj pro dosažení rovných okrajů a rovnoběžných švů.

B77 b79 outer box

Sada přítlačných patek b77 / b79

Tato sada přítlačných patek pro šicí a vyšívací stroje b77 / b79 obsahuje následujících 8 praktických přítlačných patek pro speciální stehy a úkoly. Prozkoumejte hned teď všechny přítlačné patky, které tato sada nabízí.

Bernette accessory JX Huepferfuss header 2x

Přítlačná patka s pružinou

Přítlačná patka s pružinou je jasná volba, když dojde na vyšívání na látky s vlasem nebo na silné látky, jako například froté.

Bernina 18 011 zubehoer 3797

Sada quiltovacích patek b37 / b38

Chcete na Vašem šicím stroji bernette více quiltovat? Pusťte se do ozdobného quiltování, šijte hladce na kůži a tak dále. S touto sadou si užijete mnoho volnosti a uplatníte svoji kreativitu.

Bernette Kraeuselfuss Header

Řasicí patka

S řasicí patkou dokážete rovnoměrně nařasit jednu vrstvu látky. V jediném kroku můžete jednu vrstvu látky nařasit a našít ji na druhou vrstvu, která zůstává rovná. Ušetříte tím mnoho času.

Bernette b30 Kraeuselfuss Header

Riasiaca pätka

Keďže základňa tejto pätky neleží naplocho na podávači, dochádza k nerovnomernému vedeniu látky. Vďaka tomu vznikajú pri šití pekné nariasené efekty.

Bernette Nadelset 854807006

Sada jehel

Tato sada jehel obsahuje různé tloušťky jehel pro různé použití.

B08 DIY Sewing Set

Sada na domáce šitie b08 Rovný steh

Sada prítlačnej pätky b08 Šitie pre domácich majstrov obsahuje základné pätky pre skvelý zážitok zo šitia.

B08 Quilt Making Set

Sada na výrobu quiltov b08 Rovný steh

Súprava na výrobu prikrývok so starostlivo vybranými prítlačnými pätkami na výrobu prikrývok.

B37 b38 Ruler Fuss 2

Sada nastaviteľných pätiek na pravítko

Táto pätka Vám umožňuje šiť pozdĺž pravítka z plexiskla, aby ste vytvorili ozdobné vzory prikrývok, ako sú čiary, pierka, kruhy atď.

502021 03 88 Rulerfuss JR

Sada pätiek na prácu s pravítkami

Táto pätka je ideálna na šitie pozdĺž plexisklového pravítka.

Bernette b33 b35 Accessory Set Header 01

Sada přítlačných patek b33 / b35

Sháníte další přítlačné patky pro Váš šicí stroj bernette? Všívání skrytého zipu, našívání šňůrek, řasení látek, to je jen pár příkladů z toho, co můžete s touto sadou dělat.

Bernette b37 b38 Accessory Set Header 01

Sada přítlačných patek b37 / b38

Chcete být se svým šicím strojem bernette kreativnější? Pracujte s ozdobnými stehy, šijte v pohodě kůži a podobné materiály, všívejte neviditelné zipy – to je jen několik příkladů, jak můžete využít přítlačné patky z této sady.

5020406032 b62 b68 Presser Feet Set

Sada přítlačných patek b42 / b48 / b62 / b68

Prozkoumejte další možnosti Vašeho prádlového stroje bernette s několika novými patkami.

5020406023 b64 b68 Presser Feet Set 003

Sada přítlačných patek b44 / b48 / b64 / b68

Další patky umožňují více kreativních technik na Vašem overlockovém stroji.

502020 81 8181 50 Spulen

Spodní cívky

Spodní cívky od firmy bernette vždy zachovají stabilní napětí nitě.

Bernette zubehoer standardabdeckhaube

Základní měkký kryt

Základní měkký kryt chrání Váš stroj bernette před prachem a nečistotami a otvor pro držadlo zaručuje snadné přenášení.

502040 51 07 Standard Nahfuss 1

Standardní overlocková patka

Ideální pomůcka pro každodenní overlockovou práci

Bernette accessory Stichplatte header 2x

Stehová doska pre rovný steh

Stehovou desku pro rovný steh můžete použít pro šití rovným stehem, pro vyšívání i pro techniku CutWork. Nejlepší kvality stehů při šití rovným stehem dosáhnete, když tuto stehovou desku použijete s přítlačnou patkou s malým otvorem.

5020210392 zubehoerset b70serie cover decoration

Súprava prítlačnej pätky b77 / b79 Dekorácia

Táto súprava na ozdobné šitie s b77 a b79 obsahuje univerzálny držiak prítlačnej pätky a 8 prítlačných pätiek pre špeciálne stehy a kreatívne úlohy. Objavte teraz všetky prítlačné pätky, ktoré sú súčasťou tejto sady.

Naehfuss Set Decoration

Súprava prítlačných pätiek Dekorácia

Táto sada pre šijacie stroje b05 CRAFTER, b05 ACADEMY ako aj vybrané modely zo série sew&go a Milan obsahuje nasledujúcich 9 prítlačných pätiek pre špeciálne stehy a dekoratívne projekty:

Mybernette Zubehoer Naehmaschinentasche

Taška na šicí stroj

Tato taška poskytuje Vašemu šicímu stroji spolehlivou ochranu na cestách.

030895 50 04 Stickmodultasche

Taška na vyšívací modul

Perfektní doplněk Vašeho šicího stroje

Mybernette Zubehoer Transporttasche

Taška pro přenášení

Díky této tašce zůstane Váš overlockový stroj v nedotčeném stavu.

502021 03 91 Universal presser foot holder

Univerzálny držiak prítlačnej pätky

Tento držiak prítlačnej pätky bol špeciálne navrhnutý tak, aby umožňoval použitie niekoľkých prítlačných pätiek na modeloch bernette s dvojitým podávaním.

Bernette b30 Stickfuss 02 Header

Vyšívací patka

Opravdu profesionální nástroj pro vyšívání a zdobení. Vyšívací patka je ideální pro šití saténových stehů, aplikací a ozdobných stehů.

Bernette b30 Stickfuss Mit Transparenter Sohle F Header

Vyšívací patka s průhlednou základnou

Průhledná základna zaručuje trvale dobrou viditelnost šitého výrobku. Díky tomu dosáhnete obzvláště dobrých výsledků při našívání aplikací, šití saténových stehů a mušličkových okrajů.

Bernette accessory L Stickrahmen header 2x

Vyšívací rámeček L

Velký vyšívací rámeček je nezbytným nástrojem pro vytváření velkých a detailních výšivkových vzorů. Má maximální vyšívací plochu 16,0 × 26,0 cm a poskytuje dostatek prostoru pro zajímavé výšivkové vzory a motivy na bytové textilie i oděvy.

Bernette accessory M Stickrahmen header 2x

Vyšívací rámeček M

Tento vyšívací rámeček je ideální pro středně velké vyšívané projekty. Má maximální vyšívací plochu 12,0 × 18,0 cm a poskytuje dostatek prostoru pro zajímavé výšivkové vzory a motivy na bytové textilie i oděvy.

Bernette accessory S Stickrahmen header 2x

Vyšívací rámeček S

Tento vyšívací rámeček je ideální pro vyšívání malých motivů. Jeho vyšívací plocha je 5,0 x 7,0 cm. Šablona (součást balení) zaručuje přesné umístění látky. S touto výbavou vytvoříte výšivky profesionálního vzhledu.

Bernette b30 Stickfuss Header

Vyšívacia pätka

Táto pätka je naozajstný vyšívací expert. Oválny, ľahko ohnutý tvar pätky uľahčuje pohyb pri šití. Tým dosiahnete kvalitného a presného tvorenia stehu.

Bernette b30 Obertransportfuss Header

Kráčející patka

Náročné látky se nejlépe šijí s kráčející patkou. Správnému posouvání látky napomáhá druhý podavač na horní straně patky. Váš výrobek je posouván dvěma podavači zároveň, což zajišťuje stejnoměrný posuv všech vrstev.

Bernette Standard Naehfuss Transparente Sohle Header

Základní přítlačná patka s průhlednou základnou

Průhledná základna zaručuje dokonalou viditelnost v prostoru jehel. Je ideální pro ozdobné švy, které byly předem sestehovány, a pro přesné nastavení začátku a konce švu.

Snap Hoop Overview PDP 720 433px V2

Zaklapávací magnetický vyšívací rám Monster

Zaklapávací magnetický vyšívací rám Monster je Vaším silným pomocníkom, keď je vyšívanie náročné.

Bernette b30 Reissverschlussfuss Header

Zipová patka

Úzký tvar patky umožňuje přišívání zipů různých druhů. Patka vede látku rovnoměrně, zatímco šijete v těsné blízkosti spirály zipu.

Bernette accessory JB Reissverschlussfuss header 2x

Zipová patka pro duální podavač

Díky úzkému tvaru můžete s touto patkou snadno všívat různé druhy zipů. Patka rovnoměrně vede látku i během šití v těsné blízkosti zoubků zipu.