bernette

Šití je vášeň, a není nic krásnějšího, než tuto vášeň vyjádřit vlastní tvorbou. Máte také spousty skvělých nápadů? Hledáte šicí stroj, který by Vám pomohl Vaše nápady realizovat? Šicí stroje bernette jsou přitažlivé, se snadnou obsluhou, s množstvím skvělých funkcí a za příjemnou cenu. Rázem se dostanete na vyšší úroveň.

Ať už si chcete vytvořit jedinečné džíny, ozdobit halenku nebo hledáte-li šicí stroj s možností vyšívání, stroj bernette je vždy dobrou volbou, která změní Vaše plány ve skutečnost. Ať si zvolíte kterýkoli model, stroje bernette Vás vždy dostanou svou všestranností a spolehlivostí. Jejich pevná konstrukce, stabilita a trvanlivost Vám zaručuje pohodu na dlouho dopředu. Šicí a vyšívací stroje bernette vypadají skvěle a nabízejí Vám vše, co můžete pro svou tvůrčí práci potřebovat.

blo:c

Mladý design

Za návrh nové řady strojů bernette London blo:c obdrželi mladí studenti průmyslového designu z Univerzity aplikovaných věd v severozápadním Švýcarsku ocenění za umění a design. Cílem bylo vytvořit šicí stroj s mladým designem. Studenti Mario Rohner a Florian Huber vytvořili nový design stroje bernette London 8. V roce 2012 vyhráli tito mladí tvůrci designérskou cenu RedBloc díky zcela novým a nádherným prvkům: hladký bílý povrch s černým zvýrazněním a zapuštěné ruční kolo. Ocenění vyzdvihuje výjimečný design, kvalitu, výraz inovace ve formě i funkci. Mladý design pro každý věk. Jednoduchý, moderní, urbanistický, mužný. A to je řada London. Prostě blo:c!

Mladý design

RedDot

Oceněný design

V roce 2012 získal stroj bernette London 8 designérskou cenu ReDot. Toto ocenění vyzdvihuje výjimečný design, kvalitu, vyjádření inovace ve formě i funkci.

Oceněný design

Tvoření

Vše začalo v říjnu 2008 brainstormingem k nové koncepci. Následovalo zpracování nápadů do nejmenšího detailu. Studenti pracovali s nejvyšším nasazením pouhé tři měsíce. První obrázky vznikaly na počítači v CAD programu – takže bernette London se zrodil ve virtuálním světě. Poté vznikl model a první prototyp. Kromě nádherného vzhledu hovořili manažeři z BERNINY také o technických možnostech. Ne vše se ve stádiu teorie zdá tak snadné, jako to vypadá v praxi. O technických řešeních se diskutovalo s výrobcem na místě v Asii. Poté bylo proměněno ve skutečnost vše, co připadalo v úvahu. A tak se zrodil šicí stroj: Vaše město, Váš bernette London. A tak to vzniklo: Váš svět, Váš bernette London. Dokonalá fascinace designem. Tak byl vytvořen váš svět, váš bernette. Plné okouzlení designu.

Language